CWR11KC334KCA\W
MFR.Part #
CWR11KC334KCA\W
JLCPCB Part #
C6494720
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 25V 330nF 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors