CWR11KC225KBC
MFR.Part #
CWR11KC225KBC
JLCPCB Part #
C5584998
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 3.5Ω 600nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors