CWR11KC155KCB
MFR.Part #
CWR11KC155KCB
JLCPCB Part #
C7120931
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 25V 500nA 6.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors