CWR11KC155KCA
MFR.Part #
CWR11KC155KCA
JLCPCB Part #
C7120927
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 25V 500nA 6.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors