CWR11KC106KSB
MFR.Part #
CWR11KC106KSB
JLCPCB Part #
C5608863
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 10uF 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors