CWR11KC106KCA\W
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11KC106KCA\W
JLCPCB Part #
C6167289
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 2.5uA 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors