CWR11KC106KBB\TR
MFR.Part #
CWR11KC106KBB\TR
JLCPCB Part #
C5584887
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 2.5uA 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors