CWR11KC105KBC
MFR.Part #
CWR11KC105KBC
JLCPCB Part #
C5608832
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1uF 25V 500nA 6.5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors