CWR11KB225KCA
MFR.Part #
CWR11KB225KCA
JLCPCB Part #
C7238508
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 3.5Ω 600nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS