CWR11JK685MBA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11JK685MBA
JLCPCB Part #
C7120864
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.4uA 2.4Ω 20V 6.8uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors