CWR11JK685JB
MFR.Part #
CWR11JK685JB
JLCPCB Part #
C7120856
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.4uA 2.4Ω 20V 6.8uF ±5% 2312 Tantalum Capacitors