CWR11JK475KCB
MFR.Part #
CWR11JK475KCB
JLCPCB Part #
C6494669
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1uA 20V 3Ω 4.7uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors