CWR11JK226KCC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11JK226KCC
JLCPCB Part #
C6167226
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 4.4uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors