CWR11JK156KCB\TR
MFR.Part #
CWR11JK156KCB\TR
JLCPCB Part #
C5584682
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15uF 20V 3uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors