CWR11JK156KCA
MFR.Part #
CWR11JK156KCA
JLCPCB Part #
C6151580
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15uF 20V 3uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors