CWR11JK156KBA\W
MFR.Part #
CWR11JK156KBA\W
JLCPCB Part #
C6542944
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15uF 20V 3uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors