CWR11JK105KCB\W
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11JK105KCB\W
JLCPCB Part #
C6542937
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 1uF 20V 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors