CWR11JC685KCB
MFR.Part #
CWR11JC685KCB
JLCPCB Part #
C5608726
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.4uA 2.4Ω 20V 6.8uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors