CWR11JB685JBC
MFR.Part #
CWR11JB685JBC
JLCPCB Part #
C6168135
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.4uA 2.4Ω 20V 6.8uF ±5% 2312 Tantalum Capacitors ROHS