CWR11JB105JBB
MFR.Part #
CWR11JB105JBB
JLCPCB Part #
C5978868
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 1uF 20V 500nA ±5% 1206 Tantalum Capacitors ROHS