CWR11HK475KBA
MFR.Part #
CWR11HK475KBA
JLCPCB Part #
C5978852
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15V 4.7uF 4Ω 700nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors