CWR11HK336MB
MFR.Part #
CWR11HK336MB
JLCPCB Part #
C6168100
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 5.3uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors