CWR11HK226MB\TR
MFR.Part #
CWR11HK226MB\TR
JLCPCB Part #
C5642151
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15V 22uF 3.3uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors