CWR11HK226KBB
MFR.Part #
CWR11HK226KBB
JLCPCB Part #
C6494556
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15V 22uF 3.3uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors