CWR11HK106MBB\W
MFR.Part #
CWR11HK106MBB\W
JLCPCB Part #
C6542844
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 15V 2.5Ω ±20% 2312 Tantalum Capacitors