CWR11HK106MBB\TR13
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11HK106MBB\TR13
JLCPCB Part #
C5978806
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 15V 2.5Ω ±20% 2312 Tantalum Capacitors