CWR11HK106KCC
MFR.Part #
CWR11HK106KCC
JLCPCB Part #
C5584269
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 15V 2.5Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors