CWR11HK105KCC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11HK105KCC
JLCPCB Part #
C6151494
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 15V 1uF 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors