CWR11HK105KCB\TR
MFR.Part #
CWR11HK105KCB\TR
JLCPCB Part #
C7238357
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 15V 1uF 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors