CWR11HH336MBB
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11HH336MBB
JLCPCB Part #
C6168062
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 5.3uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors