CWR11HH335KCA
MFR.Part #
CWR11HH335KCA
JLCPCB Part #
C5584181
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15V 3.3uF 500nA 5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors