CWR11HH106MBA
MFR.Part #
CWR11HH106MBA
JLCPCB Part #
C5642066
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 15V 2.5Ω ±20% 2312 Tantalum Capacitors