CWR11HC336KCA
MFR.Part #
CWR11HC336KCA
JLCPCB Part #
C5584072
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15V 33uF 5.3uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors