CWR11HC335MBC
MFR.Part #
CWR11HC335MBC
JLCPCB Part #
C7120523
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15V 3.3uF 500nA 5Ω ±20% 1210 Tantalum Capacitors