CWR11HC225KBC
MFR.Part #
CWR11HC225KBC
JLCPCB Part #
C6151450
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15V 2.2uF 5.5Ω 500nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors