CWR11HB684JBC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11HB684JBC
JLCPCB Part #
C6542770
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 12Ω 15V 500nA 680nF ±5% 1206 Tantalum Capacitors ROHS