CWR11HB335KBC
MFR.Part #
CWR11HB335KBC
JLCPCB Part #
C6892803
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15V 3.3uF 500nA 5Ω ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS