CWR11HB226MBB
MFR.Part #
CWR11HB226MBB
JLCPCB Part #
C6168000
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15V 22uF 3.3uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS