CWR11HB225KCA
MFR.Part #
CWR11HB225KCA
JLCPCB Part #
C6892799
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 15V 2.2uF 5.5Ω 500nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS