CWR11HB106JBC
MFR.Part #
CWR11HB106JBC
JLCPCB Part #
C5585247
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 15V 2.5Ω ±5% 2312 Tantalum Capacitors ROHS