CWR11HB106JBA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11HB106JBA
JLCPCB Part #
C6542748
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 15V 2.5Ω ±5% 2312 Tantalum Capacitors ROHS