CWR11HB105KCB
MFR.Part #
CWR11HB105KCB
JLCPCB Part #
C7238244
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 15V 1uF 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS