CWR11FK225MCA
MFR.Part #
CWR11FK225MCA
JLCPCB Part #
C5641919
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 500nA 8Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors