CWR11FK225KCB
MFR.Part #
CWR11FK225KCB
JLCPCB Part #
C5609883
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 500nA 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors