CWR11FK105KCA\W
MFR.Part #
CWR11FK105KCA\W
JLCPCB Part #
C6167957
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 1uF 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors