CWR11FH156KCB
MFR.Part #
CWR11FH156KCB
JLCPCB Part #
C7238187
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10V 15uF 2.5Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors