CWR11FC476KCA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11FC476KCA
JLCPCB Part #
C7120336
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uA 47uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors