CWR11FC156JB\W
MFR.Part #
CWR11FC156JB\W
JLCPCB Part #
C5641847
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10V 15uF 2.5Ω ±5% 2312 Tantalum Capacitors