CWR11FC155KCB
MFR.Part #
CWR11FC155KCB
JLCPCB Part #
C6542654
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 10V 500nA 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors