CWR11FB685KCB
MFR.Part #
CWR11FB685KCB
JLCPCB Part #
C6167877
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.5Ω 6.8uF 700nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS